Čo zažijete

Úplne odlišnú dovolenku

Zabudnite na karimatku, horúce kamene pod nohami a ďalších tisíc ľudí na pláži. Dovolenka na lodi je úplne iný level. Opalovanie na palube je oveľa príjemnejšie, kvôli neustálemu vánku na mori. Na výber je viac tyrkysových zátok, ako len jedna hotelová pláž. A o slobode a voľnosti ani nehovoríme. Kto na lodi nebol, len ťažko si to vie predstaviť. Kto však plavbu už absolvoval, do Chovátska inak nepôjde.

Spoznáte nových ľudí

Plavby s nami sú ideálne pre páry, ktoré chcú zmeniť stereotyp dovolenky v rezorte. Loď je dostatočne veľká, aby sa každý mohol počas plavby opaľovať, alebo v kľude si čítať. Poskytuje tak dostatok súkromia každému. Na jednu loď sa vmestí 8 ľudí + náš dvojčlenný tím. Večery sa prevažne trávia v prístavných mestečkách s aktívnym nočným životom

Zábava a vodné atrakcie

Vlastne si z domu nemusíte skoro nič brať. V balíčku* máme mega nafukovačky v tvare rôznych zvierat a donutov. Paddleboardy, lopty, rakety, plutvy, okuliare a šnorchle. Tím Vám ušetríme kopu miesta v taške a tiež veľa peňazí. Na každej lodi máme dostatok vybavenia pre všetkých, takže nudiť sa určite nebudete. Rovnako tak neustále obnovujeme a dopĺňame naše vybavenie. Chystáme fly board, skúter, wakeboard, kitebaord.

Viac o programe

Pozrite si detailné info o plavbe

Robíme, čo milujeme

Nemusíte sa báť, že posádka lode bude nudná a odmeraná. Naopak! Sme mladí ľudia, robíme čo milujeme a je to poznať. Sme za každú srandu, párty a skúšanie nových vecí. Radi objavujeme nové miesta a spoznávame nových ľudí. S nami sa určite nudiť nebudete.

Na každej lodi je jeden skipper (kapitán) a pomocník (väčšinou hosteska). Staráme sa o Váš komfort a bezpečnosť počas celej plavby. Všetky nudné práce robíme za Vás (varenie, rozkladanie nafučiek, umývanie a pod.), Vy si len užívate dovolenku. Máme však máme dostatok skúseností a zmysel pre zodpovednosť. Vieme, čo je bezpečné a sme stále v strehu.

Na obrázku viaže skipper hojdaciu sieť pre posádku. Robíme naozaj všetko čo treba 🙂

Večere v ostrovných reštauráciách

Nemajte obavy o nudnú plavbu. Skoro každú noc kotvíme v prístavných mestečkách, kde si môžete vychutnať skvelú primorskú kuchyňu. Ak sa budete chcieť zabaviť a zatancovať si,
zoberieme Vás do tých správnych podnikov. Každý večer s nami je iný, no jedno majú všetky spoločné, užijete si ich naplno.

Viac o programe

Pozri si detailné info o plavbe

Strava počas celej plavby

S našim balíčkom* Vás hladných nenecháme. Čakajú na Vás výborné raňajky, a obedy na palube.  Jedlá varíme z lokálnych potravín tak, aby chutili všetkým. Tešiť sa môžete napríklad na cestoviny, šaláty, sladké cereálne raňajky, tortily, zeleninu a ovocie. Pitný režim je rovnako dôležitý a teda minerálky, Cola, Sprite džúsy sú samozrejmosť.

Počas nocovania v prístavoch si môžete vychutnať kuchyňu lokálnych reštaurácií. Tie však nie sú súčasťou ceny balíčka.

Fotky a videá

Počas plavby stíhame najkrajšie momenty fotiť a natáčať. K dispozícii máme “zrkadlovku”
a GoPro kameru. Na vyžiadanie je možné bezplatne zariadenia aj požičať. Najlepšie zábery potom upravujeme a po plavbe uploadneme na server, aby sa k nim každý dostal.

Ak cestujete pravidelne, určite viete, že po návrate domov je najväčšia otrava otvoriť PC a ísť upravovať fotky. Toto všetko spravíme za Vás.

Rovnako vieme zabezpečiť výrobu fotokníh aby zábery neostali zabudnuté v počítači.

Vaša najlepšia dovolenka

Všetko čo ste si práve prečítali, je absolútna pravda. Záleží nám na tom, aby každý z plavby odchádzal nadšený a chcel sa vrátiť späť. K veciam pristupujeme vysoko profesionálne a naše služby neustále zlepšujeme. Ak máte záujem o viac informácii, kliknite na baner nižšie a dozviete sa kompletný program. Ak chcete vedieť ako to na plavbe vyzerá naozaj, zoscrollujte nižšie a pozrite náš instagram. Denne pridávame nové fotky a príbehy. Veríme, že onedlho sa spoznáme osobne!

Viac o programe

Pozrite si detailné info o plavbe

Máš záujem o párty plavbu? Poď na YachtParty.sk