Program

1. deň (sobota)

 

Po obede príchadzate do prístavu a nalodíme Vás na palubu. Všetko sme už pripravili. Nemusíte na nič čakať. Nasleduje krátke zoznámenie sa s loďou a bezpečnostnými pravidlami. Dnešnú noc ostaneme v prístave a na večer sa presunieme do Zadaru. Je na Vás, či si sadnete na drink, alebo sa pôjdete vytancovať do jedného z podnikov. Večerná prechádzka pri mori má tiež svoje čaro.

2. deň (nedeľa)

 

Ráno vyplávame z prístavu a podávame raňajky. Postupne začíname plávať k ďalšiemu ostrovu. Zakotvíme a okúpete sa. K dispozícii nafukovačky a paddleboard. Po vlastných môžete preskúmať skoro nedotknutú chorvátsku prírodu. Podávame obed. Preskúmame zopár tyrkysových zátok a zakotvíme v zátoke Opat. K dispozícii je kvalitná reštaurácia a pekné výhľady z vrchu ostrova.

3. deň (pondelok)

 

Ráno sa presunieme smerom do vnútra Národného parku Kornati. Navštívime ostrov Levrnaka a jeho krásne pláže. V zátoke podávame obed a následne sa presunieme do ďalšieho Národného parku Telaščica. V tomto parku prenocujeme na bóji. Na večeru Vás dopravíme motorovým člnom.

4. deň (utorok)

 

Počas dnešného dňa sa pretúlame po viacerých zátokách a ostrovoch. Na ďalšie kotvisko na ostrove , je to len kúsok, preto celý deň využijeme na kúpanie a oddych. Dobré jedlo, víno a super atmosféra non-stop.

Máš záujem o párty plavbu? Poď na YachtParty.sk

5. deň (utorok)

 

Naraňajkujeme sa a odplávame do zátoky Sakarun, ktorá patrí medzi najkrajšie v Chorvátsku. Obrovské plus je piesočnaté dno, v ktorom sa neskrývajú žiadni ježkovia a vode dodáva tú najkrajšiu farbu. Priamo na pláži je štýlový bar, ktorý má exotickú atmosféru. Tomuto miestu k dokonalosti chýbajú len palmy.

Pozrieť termíny

Vyber si jednu z posledných možností

6. deň (štvrtok)

 

Ráno na Sakarune má svoje nezameniteľné čaro. Servírujeme raňajky a odplávame zo zátoky smerom na Ugljan. Po ceste sa zastavíme pri Vraku lode kde sa môžete bezpečne potápať. Bude to úžasný vizuálny zážitok. Ak bude priaznivý vietor, pôjdeme na plachty, úplne bez motora. Tak aby ste zažili pravú morskú atmosféru.

7. deň (piatok)

 

Posledný deň na mori si užijete znova všetko, čo Vás bavilo najviac. Pri západe slnka sa plavíme do prístavu. Večer sa opäť presunieme do Zadaru, kde si môžete naplno vychutnať prímorskú dovolenkovú atmosféru v tradičných historických uličkách.

8. deň (sobota)

 

Ráno odovzdávame loď a smerujeme domov. Po ceste sa môžeme zastavíť v národnom parku Plitvička jezera a vychutnať posledné vibrácie Chorvátska. Veríme, že ste zažili oveľa viac, ako ste si vedeli predstaviť. Tešíte sa ako o tom poviete priateľom a rodine.

Pozrieť termíny

Vyber si jednu z posledných možností